Przez cały czerwiec wykorzystaliśmy aparat i kamerę zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie nagrali krótkie filmiki z pikniku rodzinnego na terenie szkoły oraz uroczystej gali zakończenia roku szkolnego. Dzięki drukarce 3d uczniowie mogli zaprojektować i wydrukować puchary i nagrody za uczestnictwo w konkursach. Aparat fotograficzny wykorzystaliśmy do zaprezentowania nowego ogródka warzywnego oraz szeregu akcji promujących zdrowie m.in. warsztatów Zdrowa Misja, nagród w konkursie Zdrowe wyzwania na Nowy Rok. Również oraz obchodów Międzynarodowego Dnia Krwiodawcy.