Kadra

Dyrekcja

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Beata Rokut- Społowicz
nauczyciel historii i informatyki
tel./fax: 071- 7986842 wew.101

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Ewa Terenda
nauczyciel matematyki
tel./fax: 071-7986842 wew.102

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Anna Grabowska
nauczyciel historii
tel./fax: 071-7986842 wew. 102

Sekretariat

Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8:00-15:00

tel./fax:071- 7986842

Sekretariat.sp012@wroclawskaedukacja.pl

W sekretariacie pracują:
Lucyna Chodzińska – sekretarz szkoły- sprawy kadrowe
tel./fax: 071- 7986842 wew. 103

Aneta Łuczak – kierownik administracyjny

tel./fax: 071- 7986842 wew.110

Aleksandra Ilków- Gołąb – referent do spraw uczniowskich

tel./fax: 071-7986842 wew. 100

Grono Pedagogiczne

Nauczyciele przedmiotów humanistyczno- artystycznych:

język polski
Elżbieta Błaszczykiewicz -Gruszka
Marzena Kamińska
Anna Łuczak – Janas
Helena Piotrowska

historia
Beata Rokut- Społowicz

Anna Grabowska

Jakub Bielawski

muzyka
Katarzyna Harabin- Żesławska
Wanda Merwińska

plastyka
Katarzyna Harabin- Żesławska

Nauczyciele języków obcych:

język angielski
Agnieszka Fall
Marta Bezdzietna
Andrzej Rutkowski
Piotr Zemlak

język niemiecki
Joanna Smolka

Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych:

matematyka

Natalia Deptuła

Ewa Terenda

Elżbieta Piechura

Ewa Kupis

informatyka

Iwona Łodzikowska
Beata Rokut- Społowicz

Małgorzata Żurczak

biologia

Mariusz Chrabąszcz
Małgorzata Żurczak

fizyka
Renata Skoczylas

geografia
Natalia Deptuła

Kamila Walecka

technika
Iwona Łodzikowska

Wanda Merwińska

przyroda
Małgorzata Żurczak

chemia
Mariusz Chrabąszcz

wiedza o społeczeństwie

Jakub Bielawski

Beata Rokut- Społowicz

edukacja dla bezpieczeństwa

Emilia Lorek – Czerska

 
 
 
 
 
 

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego:

klasa 0
Anna Rakowska

Dorota Zjadewicz
Karolina Zajfert- pedagog specjalny

klasa 1A

Iwona Luty

Iwona Marcińczak- pedagog specjalny

klasa 1b

Beata Hebda

Barbara Szmaj- pedagog specjalny

klasa 2a
Anna Karbownik
Izabela Poniatowska- pedagog specjalny

klasa 2B
Iwona Strugarek

Daria Hanzel- pedagog specjalny

klasa 3A
Jolanta Kowalska
Edyta Abramska- pedagog specjalny

klasa 3B

Beata Winkler

Pedagodzy specjalni:
Karolina Zajfert
Daria Hanzel
Edyta Abramska
Pietrzyńska Agata
Iwona Marcińczak
Barbara Szmaj
Katarzyna Lewandowska
Paulina Pilarska
Ewa Nakielska
Natalia Walentynowicz
Irena Kościelecka
Aleksandra Błoch
Renata Michaliszyn
Emilia Lorek-Czerska
Agnieszka Rybska
Izabela Poniatowska

Katarzyna Bednarska

Nauczyciele  katecheci:
Kamil Nowacki
Mateusz Krochmal

Nauczyciele  wychowania fizycznego:
Bożena Bigiel
Zofia Idzior

Wychowawcy świetlicy:
Anna Domagała-Palka
Dorota Szczepaniak
Aneta Chrostkowska
Kamila Walecka
Igor Czerwiński
Piotr Przybyszewski

Nasza strona korzysta z plików cookie Czytaj więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Click to listen highlighted text!