Kadra
Dyrekcja
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Beata Rokut- Społowicz
nauczyciel historii i informatyki
tel./fax: 071- 7986842 wew.101
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Ewa Terenda
nauczyciel matematyki
tel./fax: 071-7986842 wew.102
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Anna Grabowska
nauczyciel historii
tel./fax: 071-7986842 wew. 102
Sekretariat
Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8:00-15:00
tel./fax:071- 7986842
Sekretariat.sp012@wroclawskaedukacja.pl
W sekretariacie pracują:
Alicja Szynka- specjalista do spraw kadr
tel./fax: 071- 7986842 wew. 103
Maria Majczyna – kierownik administracyjny
tel./fax: 071- 7986842 wew.110
Liudmila Topolnicka – sekretarz szkoły
tel./fax: 071-7986842 wew. 100 sekretarz
GRONO PEDAGOGICZNE
Nauczyciele języka polskiego
Marzena Kamińska
Anna Łuczak – Janas
Elżbieta Błaszczykiewicz – Gruszka
Helena Piotrowska
Nauczyciele historii
Beata Rokut – Społowicz
Anna Grabowska
Sławomir Gołdyn – Krul
Nauczyciele języków obcych
Piotr Zemlak – język angielski
Agnieszka Fall – język angielski
Marta Bezdzietna – język angielski
Marta Podstawka – język angielski
Jakub Mazur – język angielski
Joanna Smolka – język niemiecki
matematyka
Natalia Deptuła
Ewa Terenda
Elżbieta Piechura
Ewa Kupis
informatyka
Iwona Łodzikowska
Beata Rokut- Społowicz
Małgorzata Żurczak
biologia
Mariusz Chrabąszcz
Małgorzata Żurczak
fizyka
Renata Skoczylas
geografia
Natalia Deptuła
Kamila Walecka
technika
Iwona Łodzikowska
Wanda Merwińska
przyroda
Małgorzata Żurczak
chemia
Mariusz Chrabąszcz
wiedza o społeczeństwie
Beata Rokut- Społowicz
edukacja dla bezpieczeństwa
Emilia Lorek – Czerska
NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:
klasa 0
Dorota Zjadewicz
Anna Rakowska
Karolina Rachańska- nauczyciel współorganizujący kształcenie
klasa 1a
Iwona Strugarek
Daria Hanzel- nauczyciel współorganizujący kształcenie
Klasa 1b
Aleksandra Robakowska
Marta Rutkowska – Fela –nauczyciel współorganizujący kształcenie
klasa 2A
Jolanta Kowalska
Edyta Abramska – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Klasa 2B
Beata Winkler
Marta Walkiewicz – pedagog specjalny
Klasa 3 A
Iwona Luty
Iwona Marcińczak – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Klasa 3B
Beata Hebda
Barbara Szmaj – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Nauczyciele współorganizujący kształcenie:
Karolina Rachańska
Daria Hanzel
Edyta Abramska
Pietrzyńska Agata
Iwona Marcińczak
Barbara Szmaj
Katarzyna Lewandowska
Paulina Pilarska
Natalia Walentynowicz
Irena Kościelecka
Aleksandra Błoch
Renata Michaliszyn
Emilia Lorek-Czerska
Izabela Poniatowska
Katarzyna Bednarska
Marta Rutkowska – Fela
Nauczyciele katecheci:
Kamil Nowacki
Nauczyciele wychowania fizycznego:
Bożena Bigiel
Zofia Idzior
Wychowawcy świetlicy:
Anna Domagała-Palka
Aneta Chorostkowska
Kamila Walecka
Igor Czerwiński
Nataliia Fryntsko
Bożena Pawłowska