Kadra

Dyrekcja

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Beata Rokut- Społowicz
nauczyciel historii i informatyki
tel./fax: 071- 7986842 wew.101

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Ewa Terenda
nauczyciel matematyki
tel./fax: 071-7986842 wew.102

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 12
Anna Grabowska
nauczyciel historii
tel./fax: 071-7986842 wew. 102

Sekretariat

Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8:00-15:00

tel./fax:071- 7986842

Sekretariat.sp012@wroclawskaedukacja.pl

W sekretariacie pracują:
Lucyna Chodzińska – sekretarz szkoły- sprawy kadrowe
tel./fax: 071- 7986842 wew. 103

Aneta Łuczak – kierownik administracyjny

tel./fax: 071- 7986842 wew.110

Aleksandra Ilków- Gołąb – referent do spraw uczniowskich

tel./fax: 071-7986842 wew. 100

GRONO PEDAGOGICZNE

matematyka

Natalia Deptuła

Ewa Terenda

Elżbieta Piechura

Ewa Kupis

informatyka

Iwona Łodzikowska
Beata Rokut- Społowicz

Małgorzata Żurczak

biologia

Mariusz Chrabąszcz
Małgorzata Żurczak

fizyka
Renata Skoczylas

geografia
Natalia Deptuła

Kamila Walecka

technika
Iwona Łodzikowska

Wanda Merwińska

przyroda
Małgorzata Żurczak

chemia
Mariusz Chrabąszcz

wiedza o społeczeństwie

Jakub Bielawski

Beata Rokut- Społowicz

edukacja dla bezpieczeństwa

Emilia Lorek – Czerska

 

NAUCZYCIELE KSZTAŁCENIA ZINTEGROWANEGO: 

klasa 0 

Dorota Zjadewicz 

Małgorzata Hądzlik 

Karolina Zajfert- pedagog specjalny 

klasa 1A 

Jolanta Kowalska 

Edyta Abramska – pedagog specjaln 

Klasa 1B 

Beata Winkler 

Dorota Zawadzka – pedagog specjalny 

Klasa 2 A 

Monika Szatkowska 

Iwona Marcińczak – pedagog specjalny 

Klasa 2 B 

Beata Hebda 

Barbara Szmaj – pedagog specjalny 

klasa 3 A 

Anna Karbownik 

Izabela Poniatowska- pedagog specjalny 

klasa 3 B 

Iwona Strugarek 

Daria Hanzel- pedagog specjalny 

 

Pedagodzy specjalni: 

Karolina Zajfert 

Daria Hanzel 

Edyta Abramska 

Pietrzyńska Agata 

Iwona Marcińczak 

Barbara Szmaj 

Katarzyna Lewandowska 

Paulina Pilarska 

Natalia Walentynowicz 

Irena Kościelecka 

Aleksandra Błoch 

Renata Michaliszyn 

Emilia Lorek-Czerska 

Izabela Poniatowska 

Katarzyna Bednarska 

Dorota Zawadzka 

 

Nauczyciele  katecheci: 

Kamil Nowacki 

Mateusz Krochmal 

 

Nauczyciele  wychowania fizycznego: 

Bożena Bigiel 

Zofia Idzior 

 

Wychowawcy świetlicy: 

Anna Domagała-Palka 

Dorota Nowacka 

Aneta Chorostkowska 

Kamila Walecka 

Igor Czerwiński 

Martyna Gajewska 

Bożena Pawłowska 

 
 

Nasza strona korzysta z plików cookie Czytaj więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Click to listen highlighted text!