PROJEKT „RAZEM W ŚWIECIE SZTUKI” finansowany ze środków UNiCEF – zajęcia taneczne

Celem projektu jest przede wszystkim integracja różnych środowisk, zrozumienie drugiego człowieka, nastawienie na aktywność i rozwój artystyczny dzieci oraz wsparcie emocjonalne dzieci z różnych środowisk społecznych i kulturowych. Tematyką zajęć może być realizacją haseł: przyjaźń, miłość, tolerancja, integracja, pozytywne myślenie.

Zajęcia taneczne odbyły się siedzibie Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca “Wrocław” przy ul. Kościuszki 35A

Tańce ukraińskie

Tańce polskie