Druk do pobrania:

Deklaracja korzystania z obiadów 2022-2023

OBIADY W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 OD 6 WRZEŚNIA 2022 ROKU!

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że odpłatność za obiady należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe, wygenerowane  indywidualnie dla każdego ucznia. Numer konta dostępny jest także w sekretariacie uczniowskim szkoły. Wysokość opłat za obiady za dany miesiąc wraz z każdorazowym przypomnieniem indywidualnego numeru konta bankowego dla każdego ucznia rodzice otrzymują co miesiąc na wskazany w deklaracji adres e-mailowy do korespondencji. Dokonując przelew należy wpisać:

Imię i nazwisko – klasa

Tytułem: Wsad do kotła- wymieniamy miesiąc za który płacimy (np. Wsad do kotła – luty)

UWAGA!

Zgłoszenia o nieobecności dziecka na obiedzie przyjmujemy najpóźniej w danym dniu do godz. 8.30 do sekretariatu szkoły na numer telefonu 71 798 68 42 wew. 100

lub  na adres mailowy szkoły: Sekretariat.sp012@wroclawskaedukacja.pl

Odpisy za czas nieobecności na obiedzie są naliczane w kolejnym miesiącu po dokonanym zgłoszeniu.

Obiady przygotowuje firma EKO Katering Sp. z o.o.

Sprawami dotyczącymi obiadów zajmuje się referent do spraw uczniowskich- pani Liudmiła Topolnicka

Poniżej regulamin stołówki:

Regulamin stołówki w Szkole Podstawowej nr 12

.

Click to listen highlighted text!