Od 1 stycznia 2024 zmieniona deklaracja obiadowa.

Druk do pobrania poniżej:

Deklaracja na obiady 2 Semestr 2023-2024

Koszt obiadu 9 zł od 1 stycznia 2024 r.

OBIADY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 OD 11 WRZEŚNIA 2023 ROKU!

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że odpłatność za obiady należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe, wygenerowane  indywidualnie dla każdego ucznia. Numer konta dostępny jest także w sekretariacie uczniowskim szkoły. Wysokość opłat za obiady za dany miesiąc wraz z każdorazowym przypomnieniem indywidualnego numeru konta bankowego dla każdego ucznia rodzice otrzymują co miesiąc na wskazany w deklaracji adres e-mailowy do korespondencji. Dokonując przelew należy wpisać:

Imię i nazwisko – klasa

Tytułem: Wsad do kotła- wymieniamy miesiąc za który płacimy

(np. Wsad do kotła – luty)

UWAGA!

Zgłoszenia o nieobecności dziecka na obiedzie przyjmujemy najpóźniej w danym dniu do godz. 8.30 do sekretariatu szkoły na numer telefonu 71 798 68 42 wew. 100

lub  na adres mailowy szkoły:  Sekretariat.sp012@wroclawskaedukacja.pl

Odpisy za czas nieobecności na obiedzie są naliczane w kolejnym miesiącu po dokonanym zgłoszeniu.

Obiady przygotowuje firma EKO Katering Sp. z o.o.

Sprawami dotyczącymi obiadów zajmuje się referent do spraw uczniowskich- pani Liudmiła Topolnicka

Poniżej regulamin stołówki aktualizacja 1.01.2023 r.:

Regulamin korzystania ze stołówki SPNr12

.