Świetlica czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45-17:00

tel. 071 70 868 42  wew. 201

Świetlica Szkolna "Promyczek"

Nasza świetlica posiada CERTYFIKAT  wrocławskiego projektu POCIĄG DO RUCHU.

Jego celem jest organizowanie gier i zabaw ruchowych oraz innych form kultury fizycznej w pomieszczeniu i na powietrzu, mających na celu prawidłowy rozwój fizyczny ucznia.

Oferta świetlicy

Zapewniamy uczniom dobrą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która służy swoim wychowankom wsparciem, pomocą w odrabianiu lekcji i pomaga rozwijać ich talenty.

W każdym roku szkolnym świetlica proponuje: Gry i zabawy w sali i na placu szkolnym, Odrabianie lekcji pod opieką nauczyciela, Zajęcia plastyczne, Udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, Udział w zajęciach ruchowych w ramach projektu POCIĄG DO RUCHU.

Program "Świetlicowe inspiracje"

Autorem programu jest Kamila Walecka

Tygodniowy rozkład zajęć

Click to listen highlighted text!