Szkolny Konkurs Geograficzny MISTRZ MAPY

Mapa to najdoskonalsze narzędzie każdego geografa. Zasobne źródło wiedzy, wykorzystywane w każdej dziedzinie geografii, a jednocześnie niezbędnik każdego ucznia.
Znajomość mapy oraz umiejętność jej czytania pozwala na pozyskanie bardzo wielu informacji opisujących interesujący nas fragment Ziemi.

W styczniu odbył się w naszej szkole konkurs geograficzny MISTRZ MAPY. Celem konkursu było Kształtowanie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji, w tym szczególnie z podstawowego źródła informacji geograficznej, jakim jest mapa.

Do konkursu przystąpili uczniowie z klasy 6 i 7.

Ale Mistrz jest tylko jeden, został nim Bartosz Ołbiński

z klasy 7a, który zdobył maksymalna ilość punktów.

Gratulujemy Bartku!

1. Bartosz Ołbiński 7a – 40 pkt