Ubezpieczenia

Ubezpieczenie na rok szkolny  2023/2024

W bieżącym roku szkolnym wybrana została oferta Ubezpieczyciela InterRisk złożona przez firmę DSA SA.

1. Wysokość składki na ubezpieczenie wynosi 65 zł za rok  – ochrona obowiązuje od 01.09.2023 do 31.08.2024 – skarbnicy klas wpłacają zebraną kwotę za ubezpieczenie do 27.09.2023. Później można będzie przystąpić do ubezpieczenia wyłącznie w polisie internetowej (patrz pozostałe warianty). Składka zbierana przez Skarbnika w klasie.

2. Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą złożyć podanie do Rady Rodziców o zwolnienie z opłacenia składki wraz z opinią wychowawcy klasy. Druk poniżej.

3. Podobnie jak to było w latach ubiegłych jest możliwość ubezpieczenia swojego dziecka spoza szkoły na tych samych warunkach, ale tylko polisa internetowa.

Instrukcja wykupu polisy internetowej:

2. Proszę wprowadzić numer (hasło): 752nm
3. Proszę pobrać Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU)
4. Proszę zaznaczyć wymaganą zgodę marketingową i oświadczenie o zapoznaniu się z OWU
5. Proszę wybrać KUP UBEZPIECZENIE

6. Proszę uzupełnić swoje dane

7. Proszę uzupełnić dane dziecka
8. Proszę opłacić składkę
9. Na maila otrzymacie Państwo potwierdzenie wykupienia ubezpieczenia (certyfikat)

Osobą kontaktową ze strony ubezpieczyciela jest Pani
Dominika Pakuła

e-mail: dominika.pakula@dsa.pl

która w razie potrzeby będzie również wspomagać Rodziców przy uzyskaniu odszkodowania od Towarzystwa, ponieważ działając w imieniu
Brokera Ubezpieczeniowego – zawsze jest po stronie Klienta i zależy jej na tym aby odszkodowanie było wypłacane!!!

Dokumenty: