Uwaga, konkurs czytelniczo- plastyczny

SERDECZNIE ZAPRASZA
DO UDZIAŁU
W KONKURSIE CZYTELNICZO-PLASTYCZNYM
„POSTAĆ LITERACKA W DYNAMICZNEJ SCENIE Z KSIĄŻKI”

Cele konkursu: rozwijanie zainteresowań czytelniczych, rozwijanie uzdolnień plastycznych, poznanie różnych technik plastycznych

Adresaci: uczniowie klas I – VIII

Technika prac: dowolna, format: A3, prace indywidualne

Termin: 25.02.2022 r.

Sposób dostarczenia prac: osobiście do pani Agaty Piaskiewicz (biblioteka) lub pani Katarzyny Harabin-Żesławskiej
Ocena: atrakcyjność techniki plastycznej, zgodność z tematem

Wyniki konkursu będą ogłoszone przez dziennik elektroniczny oraz na stronie internetowej naszej szkoły.
Uwaga! Każdą pracę należy zaopatrzyć w metryczkę: imię i nazwisko, klasa. Prace będą wystawione w hallu szkoły. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestników zgody na wykorzystanie i przetwarzanie przez organizatorów konkursu wizerunku uczestnika i jego danych osobowych na potrzeby konkursu, a w szczególności na zamieszczenie jego pracy wraz z wizerunkiem na internetowej stronie szkoły.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
Dla zwycięzców przewidujemy nagrody.

Organizatorzy: Agata Piaskiewicz, Katarzyna Harabin-Żesławska