Dzień życzliwości w naszej szkole

W związku z dziś przypadającym DNIEM ŻYCZLIWOŚCI w PONIEDZIAŁEK (22.11) na przerwach (zaczynając od śniadaniowej), będzie funkcjonowała w naszej szkole tzw. ŻYCZLIWA POCZTA.
W jej ramach, każdy będzie mógł podzielić się anonimowo życzliwym słowem z osobą, którą wskaże jako odbiorcę na wrzucanej do skrzynki, (obok pokoju nauczycielskiego) kartce. Piszemy wyraźnie imię nazwisko oraz klasę adresata na odwrocie wiadomości.
Liściki będą rozniesione na przerwie obiadowej.
Oczywiście zachęcamy także, aby tego dnia szczególnie okazywać sobie życzliwość nie tylko anonimowo, ale również poprzez zwyczajne gesty i rozmowy.
Proszę zwłaszcza Pedagogów specjalnych o popilotowanie tej akcji w swoich klasach.
Dziękuję i życzę Wszystkim jak najwięcej ŻYCZLIWOŚCI, zarówno w doświadczaniu jak i jej okazywaniu:))
Promocja Zdrowia