W grudniu, w ramach zajęć dodatkowych z biologii uczniowie zanurzyli się w świat wirtualnej rzeczywistości, korzystając z okularów VR  #laboratoriumprzyszlosci oraz nowego, szybszego Internetu. Po trudach nurkowania pośród komórkowych organelli uczniów pochłonęło łapanie Pokemonów.

Również w grudniu postanowiliśmy przetestować kamerę 360° nagrywając filmiki z naszych szkolnych wydarzeń. Nagraliśmy kolędę w wykonaniu naszego chóru „Canto Angelico, zgłoszoną do XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Kolędujemy Małemu.

Przy wykorzystaniu drukarki 3D uczniowie, pod opieką nauczycieli, wykonali piękne ozdoby świąteczne.

IMG_20230105_151838_1
grudzień 4