Z okazji Dnia Wolontariusza

W dniu 5 grudnia odbył się

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Z tej okazji w imieniu Grona Pedagogicznego SP12 dziękuję uczniom naszej szkoły, którzy angażują się w akcje szkolnego wolontariatu.

Jesteśmy również bardzo wdzięczni Waszym Rodzicom, którzy Was w tym wspierają.

Życzymy Wam dalszego zapału i chęci pomagania innym. W myśl zasady, że dobro wraca jesteśmy przekonani, że szczęście będzie z Wami.

SZKOLNE ŚWIĘTO WOLONTARIUSZA

„Z OKAZJI ŚWIĘTA WOLONTARIUSZA PREZENT BYĆ MUSI

W  środę 8 grudnia, każdy wolontariusz, który na początku lekcji pokazał nauczycielowi swoją kartę wolontariusza z odnotowanymi min. 2 akcjami, został ZWOLNIONY Z NIEZAPOWIEDZIANEJ KARTKÓWKI, ODPYTYWANIA ORAZ ZADANIA DOMOWEGO.

Dodatkowo jeśli podejmiecie WYZWANIE tzn. zachęcicie kolegę/koleżankę do zaangażowania się w szkolny wolontariat (pobrania karty wolontariusza, złożenia deklaracji i wzięcia udziału w jednej akcji do Świąt Bożego Narodzenia) to zyskacie kolejny dzień zwolnienia z niezapowiedzianej kartkówki, odpytywania oraz zadania domowego.

Emilia Lorek-Czerska